Supertotobet Üyelik İşlemleri İçin Gerekenler

Supertotobet sitesi bütün sitelerde olduğu gibi, üyelik işlemleri doğrultusunda hareket eden bir sitedir. Eğer bahis yapmak, oyun oynamak, bonus elde etmek gibi bir amacınız bulunuyor ise ve bu amaçlar doğrultusunda kazanç elde etmeyi düşünüyor iseniz, siteye üye olmak yani kendi isminize tanımlı bir hesap açmak zorundasınız. Supertotobet üyelik işlemleri için gerekenler ifadesi de, bu doğrultuda ortaya çıkmış olup, bu konuda yapmanız gereken tek işlem, güncel giriş adresini kullanmak ve giriş/kayıt yazılı buton üzerinden üyelik kayıt formunu açmaktır.

Üyelik kayıt formunu açtıktan sonra, ana sayfanın üzerine gelindiğinde, yeni pencere içerisinde boş alanların olduğu ve sizlerden bilgilerin talep edildiği görülecektir. Burada yer alan her türlü bilgiyi, sizi siteye tanıtacak doğru bilgilerden oluşacak şekilde doldurmak zorundasınız.

Eksiksiz bir şekilde her alanını doldurur ve kendi adınıza tanımlı bir hesap açar iseniz, sitenin hizmetlerinden gerçek paralar ile yararlanabilir ve kazanç şansını elde etmeye başlayabilirsiniz. Boş alanları doldurmanız ve formun sağ alt köşesinde bulunan 18 yaşından büyüğüm, kullanım şartlarını okudum yazılı haneyi işaretlemeniz yeterlidir. Supertotobet üyelik işlemleri esnasında sizlerden başka herhangi bir bilgi ve belge talep etmeyecektir.

Supertotobet Üyelik İşlemleri İçin Belge Gerekir mi?

Supertotobet üyelik işlemleri için gerekenler arasında herhangi bir belge talebi bulunmamaktadır. Site yönetimine üyelik esnasında herhangi bir belge göndermeden, kendi isminize tanımlı yeni bir hesap açma, kullanıcı adı belirleme imkanınız bulunmaktadır. Belge talep edilmemesinin nedeni, üye olmak isteyenler tarafından site yönetimine verilmiş olan her türlü bilginin, doğru ve hatasız bilgilerden meydana geldiğinin kabul edilmesidir. Yönetim bu konuda üyelerine güvenmekte olup, üyelik kayıt formunu oluşturan herkese hizmetlerden eşit şekilde ve hızlı olarak yararlanma imkanı sunmaktadır.

Konu hakkında aynı kapsamdaki açıklamalar, sitenin genel kural ve şartlarında da açıklanmış olup, isteyen herkes, herhangi bir kısıtlama içerisinde bulunmadan 18 yasal yaş sınırının üzerinde olduğu sürece, kendi ismine tanımlı bir hesap açma, para yatırma işlemi yapma hakkına sahiptir. İstenen tek şey, herkesin kendi ismine tanımlı tek bir hesap oluşturması, çifte hesap uygulamasına gitmemesi, diğer üyelerin kullanım haklarına saygı göstermesidir.