Supertotobet Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır

Supertotobet sitesinin rutin uygulamalarından bir tanesi de, hesap doğrulaması olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Hesap doğrulaması en kısa anlamı ile her bireyin açmış olduğu hesapların, gerçek olup olmadığının ortaya çıkarılmasıdır. Supertotobet hesap doğrulaması nasıl yapılır? Bu işlem belge taleplerinin gündeme gelmesi ve üye tarafından belge taleplerinin karşılanması şeklindeki bir sıra ile gerçekleştirilmektedir.

Supertotobet Hesap Doğrulamasında Belge İsteniyor mu?

Supertotobet hesap doğrulamasında belge isteniyor mu? Evet. Bu işlemlerin temelinde yatan uygulama budur. Site yönetimi sizlere elektronik posta aracılığı ile herhangi bir ileti göndermiş ise ve hesap doğrulama işlemi yapılacağını ifade etmiştir. Karşınıza belge talepleri çıkacaktır. Önce hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekir. Ayrıca tek bir hesap ile siteye üye olduğunuzu ispatlamanız gerekecektir.

Supertotobet Hesap Doğrulama İşleminde Hangi Belgeler İsteniyor?

Supertotobet hesap doğrulama işleminde hangi belgeler isteniyor? Tek bir hesap ile üye olunduğunun ortaya çıkarılması için, gönderilecek belgeler arasında, ikametgah belgesi ve üye ismi ile soy isminin ve adresinin yazılı olduğu, fatura tarzı bir belge istenmektedir. Yasal yaş sınırı hakkında belge talebi gündeme geldiğinde ise, pasaport ya da ehliyet veya kimlik belgesinin gönderilmesi mümkündür. Banka işlemlerine yönelik doğrulama işlemi yapılacak ise, banka dekontunun, banka hesap cüzdanının ya da kredi kartı hesap ekstresinin gönderilmesi talep edilebilir.

Supertotobet Hesap Doğrulamada Talep Edilen Belgeler Nasıl Gönderiliyor?

Supertotobet hesap doğrulamada talep edilen belgeler nasıl gönderiliyor? Elektronik eposta üzerinden, dijital formatta belge gönderim işlemleri yapılmaktadır. Hangi belge talep edilmiş ise, o belgenin fotoğrafını çekebilir, fotoğrafı desteksupertotobet elektronik posta adresine bir dosya eki olarak gönderebilirsiniz. Fotoğraf çekimi konusunda akıllı telefonlarınızı, webcam özelliğine sahip kameralarınızı, dizüstü bilgisayarların kameralarını ya da benzer bir elektronik cihazı kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sadece isim, soy isim hanelerinin okunaklı bir şekilde olması, hesap bilgilerinin ya da adres bilgilerinin net bir şekilde fotoğraf üzerinde görülebilmesidir. Çekmiş olduğunuz fotoğrafı, önce göndereceğiniz cihaza yüklemeli, ondan sonra desteksupertotobet elektronik posta adresini ileti hazırlamalı ve bu fotoğrafı bir dosya eki formatında site yönetimine iletmelisiniz.