Supertotobet Sms Şikayetleri

Sms şikayetleri, genel itibariyle, mesaj gönderim sayısını abartan sitelerin kullanıcıları tarafından yapılmaktadır. Ayrıca, kullanıcı olmasanız dahi, reklam amacı gönderilen bu smslerden haberdar olabilirsiniz. Supertotobet bu durumu kullanıcılarına ve diğer kişilere yaşatmadığı için hakkında bu konu açısından bir olumsuzluk bulunmuyor. Supertotobet sms şikayetleri ile ilgili iletmek istediğiniz bir durum varsa, sitenin canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Sms gönderim listesinden de çıkabilirsiniz.

Supertotobet Müşteri Temsilcileri Destek Oluyor mu?

Herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerinin sizlere hızlıca ve ilgiyle yaklaşması kullanıcıların gözünde önemli bir yer edecektir. Aynı zamanda sitenin kalitesinin de bir göstergesidir. Peki, Supertotobet müşteri temsilcileri destek oluyor mu, müşterilerine yardımda bulunuyor mu, derseniz evet yanıtını verebiliriz. Çünkü sitede 7/ 24 aktif bir canlı destek hattı bulunuyor. Bununla beraber e- posta adresleri ve sosyal medya uygulamaları da var. Tüm bu yöntemlerde bulunan temsilciler yalnızca birkaç dakika içerisinde müşterilere dönüş yapmaktadır. Ayrıca, sorun çözülene kadar da durumun takipçisidirler.

Supertotobet Hesap Dondurma Mümkün mü?

Hesap dondurma ya da üyelik iptali seçenekleri, maalesef tüm bahis sitelerinde bulunmuyor. Üyelik aşamaları kolay görünse de, siteden çıkış için kullanıcılar genel itibariyle zor durumda bırakılmaktadır. Fakat Supertotobet hesap dondurma mümkün mü konusunda ise kolaylıkla evet yanıtını verebilirsiniz. Çünkü siteye giriş yaptığınız takdirde karşınıza çıkan hesabım sekmesinde böyle bir opsiyonunuz yer almaktadır. Hesabım sekmesine girdikten sonra üyelik işlemleri bölümünde yer alan bu seçeneği kullanabilir, sitenin şartları kapsamında hesabınızı askıya alabilirsiniz. Geri dönmek istediğiniz zaman da kaldığınız yerden bir sorun olmadan devam edebilirsiniz. Hesap dondurmadan önce bakiyenizdekileri çekebildiğinizi de belirtelim.

Supertotobet İletişim

Siteyle iletişime geçmenin en ideal yolu canlı destek hattı ve e- maildir. Her iki yöntemle de kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilir, şikayetlerinizi çözümleyebilirsiniz. Supertotobet iletişim seçeneklerinin hepsi 7/ 24 aktif şekilde hizmet veriyor. Aynı zamanda öncesinde konuyla ilgili bilgi almak isterseniz sıkça sorulan sorular sekmesine de göz atabilirsiniz. Bununla beraber, site hakkında güncel bilgi takip etmek isterseniz Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını da kullanabilirsiniz.