Supertotobet Sitesi Para Yatırma Yöntemleri

Supertotobet hesaplarında kullanmak üzere, bahis yapmak ya da oyun oynamak maksadı ile farklı yöntemleri kullanmanız ve hesaplarınıza para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Supertotobet para yatırma yöntemleri konusunda, hem elektronik kart sistemlerini, hem sanal cüzdanları, hem de bankacılık işlemlerini kullanıma açmış sitelerden bir tanesidir.

Supertotobet Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Supertotobet markası ile çalışmaya karar verdikten sonra, yapacağınız yatırım işlemlerinde kullanabileceğiniz farklı seçenekler bulunacaktır. Kullanabileceğiniz para yatırma yöntemleri, gpaysafe, banka havalesi ve cep bank ve ecopayz ve astropay, e-pro ve paykasa ile pidpay olacak şekilde belirlenmiştir. Ayrıca mobil ödeme imkanının sunulduğu yani mobil ödeme ile para yatırma imkanının sunulduğu da görülmektedir. Para yatırma işlemleri konusunda, özellikle bankacılık işlemlerini kullanıyor iseniz, dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı, üye adına ait hesapların kullanılması olacaktır. Bir başka şahsın adına ait hesap üzerinden, Supertotobet sitesi hesaplarınıza para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmış olduğunuz bankadan bu yönde bir talimat verebilirsiniz. Ancak Supertotobet sitesi hesaplarında göndermiş olduğunuz para bulunmayacaktır. Paranın çıktığı hesaba, geri gönderim işlemi yapılacak ve üye hesaplarına yansıtılmayacaktır.

Supertotobet Günlük Para Yatırma Limitleri

Para yatırma işlemlerinde kullandığınız yönteme göre, farklı limitler karşınıza çıkarılmaktadır.

Banka havalesi en az 100 Türk lirası, en fazla 25.000 Türk lirası,

GPaySafe en az 50 Türk lirası, en fazla 20.000 Türk lirası,

Cep bank en az 100, en fazla 1.000 Türk lirası,

Ecopayz en az 50, en fazla 1.500 Türk lirası,

E-pro en az 50, en fazla 1.500 Türk lirası,

Astropay en az 25, en fazla 5.000 dolar,

Pidpay en az 10, en fazla 2.000 Euro ve

Paykasa en az 10, en fazla 500 Euro yatırım işlemine müsaade etmektedir.

Supertotobet Para Yatırma Yöntemleri İşlem Süresi

Supertotobet para yatırma yöntemleri içerisinde, işlem süreleri yönünde bir inceleme yapıldığında, uygun seviyelerin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Banka havalesi ile yapılacak para yatırma işlemlerinin gerçekleştirme süresi, ortalama 2 ile 5 dakika aralığındadır. Cep bank ile para yatırma işlemlerinin gerçekleşme süresi, ortalama 15 dakika ile 30 dakika aralığında bulunmaktadır. Diğer tüm yöntemlerin yani elektronik ön ödemeli kartlar ile sanal cüzdanların işlem süresi ise, anında olarak tanımlanmış bulunmaktadır. Supertotobet ödeme sorunları yaşamadan sorunsuz işlem hazzı vermektedir.