Supertotobet Para Birimini Değiştirebilir miyim

Supertotobet markası da, Türkiye piyasasında varlığını sürdüren yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir. Costa Rica şans oyunları komisyonunun üzerinden alınan lisans ile denetlenen bir site kapsamında hizmetler yürütülmekte olup, hizmetlerin sağlıklı bir şekilde alınabilmesi için, ana sayfa üzerinde bulunan bölümden kayıt formunun doldurulması ve üyelik sürecinin başlatılması gerekecektir. Üyelik işlemlerinde kayıt formunun doldurulması aşamasında, hesap açılmasında yapılması gereken önemli bir işlemde, site içerisinde kullanılacak para biriminin seçilmesidir. Para birimi seçimi konusunda kullanıcıların karşısına, Türk lirası ve İngiliz sterlini, Amerikan doları, Arjantin pezosu, euro gibi seçeneklerin çıkarıldığı görülecektir. Seçim işlemi yapıldıktan, site kullanılmaya başlandıktan sonra, supertotobet para birimini değiştirebilir miyim? Sorusunun karşılığında, müşteri hizmetleri temsilcisi yer alacaktır.

Supertotobet Para Birimi Nasıl Değiştirilir?

Supertotobet sitesine üye olma esnasında, üyelik kayıt formunda üyeliğin tamamlanması aşamasında, para birimi yönünden seçim işleminin yapılması da gerekecektir. Para birimi seçimi gerçekleştirildikten sonra, kullanılan yöntemlerde yani para yatırma ve çekme yönteminde herhangi bir değişiklik yapılması öngörülüyor ise, bu durumda kullanılacak para biriminin de değiştirilmesi gerekmektedir. Değişim işlemleri konusunda, üyelerin bireysel olarak hesabım menüsü üzerinden yapabileceği bir işlem yoktur. Böyle bir durumun gündeme gelmesi halinde, yapılacak işlem, müşteri hizmetleri temsilcisine başvuru yapmak, destek ekibinden yardım talep etmek ve gerekli değişikliğin yapılmasını sağlamaktır.

Supertotobet Para Birimi Nereden Değiştirilir?

Siteyi kullanma esnasında, tercih etmiş olduğunuz para birimini değiştirme hakkınız elbette ki bulunmaktadır. Ancak hesabım menüsü üzerinden yapabileceğiniz bir işlem değildir. Böyle bir işlemi gündeme getirmeyi düşünüyor iseniz, sitenin iletişim kanallarını kullanmanız gerekecektir. Müşteri hizmetleri temsilcisine canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz ya da destek supertotobet elektronik posta adresine mail gönderebilir ve kullanmış olduğunuz para biriminde değişiklik yapmak istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Supertotobet Para Birimi Hesabım Menüsünden Değişir mi?

Açmış olduğunuz hesabınıza yönelik olarak kullandığınız mail üzerinden, para birimi konusunda değişiklik işlemini gerçekleştiremezsiniz. Supertotobet para birimini değiştirebilir miyim? Sorusunun karşılığında, üyelik bilgileri, üyelik profili bulunmamaktadır. Bu konuda yapabileceğiniz işlemler yukarıda açıklanmıştır. Desteksupertotobet elektronik posta adresine bir mail atmanız ve değişiklik talebinde bulunmanız gerekmektedir.