Supertotobet Ödeme Kuralları

Supertotobet ite ödeme kuralları konusunda belirlemiş olduğu ifadeleri, genel kullanım koşullarında yer alan para yatırma ve çekme kuralları bölümünde, detaylı bir şekilde açıklamıştır. Herhangi bir yöntem ile para yatırılması, yatırılan para miktarının 1,40 oranında bir kez kullanılması ilk kuralı meydana getirilmiştir. Bir kullanıcının site içerisinde 12 saatten az olmamak şartı ile 24 saat içerisinde iki defa para çekme talimatı verme hakkı bulunmaktadır. Günlük para çekme limitlerinin altında, günlük para çekme limitlerinin üstünde para çekme talimatı verilir ise, işlem gerçekleştirecektir. Para çekim süreleri, para çekim işlemlerinde kullanılacak yöntemler ve limitler, sitenin ödemeler başlığında detaylı olarak açıklanmıştır. Herhangi bir konu hakkında yardım talebi gündeme gelir ise, canlı destek hattı kullanılacaktır. Her üye yalnızca kullanıcı kayıt formunda vermiş olduğu isim ve soy isim üzerine para çekme hakkına sahiptir.

Supertotobet Para Çekmede Sorun Var mı

Supertotobet sitesi içerisinde, para çekme işlemlerini, ödeme kuralları şeklinde belirlenmiş ifadeler doğrultusunda gerçekleştirmeniz halinde, Supertotobet para çekmede sorun var mı? Sorusunu da gündeme getirmezsiniz. Basit kurallar sizlerin karşısına çıkarılmış olup, bu şartlar içerisinde hareket eden üye, herhangi bir belge talebi ile karşılaşmadan, herhangi bir limit kısıtlamasına takılmadan ve herhangi bir kesinti yaşamadan, kazançlarını net bir şekilde sorun yaşamayacak düzeyde geri alabilmektedir.

Supertotobet Para Çekme Süreleri

Site içerisinde bir kazanç elde etmiş iseniz, bu kazanç miktarını geri alma konusunda karşınıza iki farklı süre anlayışı çıkarılmıştır. Bu uygulama normal şartlar olarak tanımlanmıştır. Site içerisinde bir yoğunluk yaşanmaması durumunda, para çekim süresi 15 dakika olarak belirlenmiştir. İşlem yoğunluğunun bulunması durumunda, bu sürenin maksimum 24 saat olacağı da yine aynı bölüm içerisinde açıklanmış bulunmaktadır.

Supertotobet Para Çekme Limitleri

Supertotobet para çekmede sorun var mı? İfadesi ile karşılaşmak istemiyor iseniz, en az para çekme miktarına ve en çok para çekme miktarına dikkat etmelisiniz. En az para çekme miktarı 100 Türk lirası ya da dengi döviz kuruna denk gelen Dolar veya Euro olarak belirlenmiştir. Bir üyenin site içerisinden 24 saat içerisinde çekebileceği maksimum para miktarı için ise, iki farklı tanımlama yapılmıştır. 1. Tanımlama, en fazla 5.000 Türk lirası olarak karşınıza çıkacaktır. 2. tanımlama ise, para çekme limitinin, en son yatırım miktarının maksimum 40 katı olduğu şeklindedir.