Supertotobet Cep Bank ile Para Yatırma ve Para Çekme

Supertotobet sitesi tarafından üyelere sağlanan finansal kolaylıklar arasında, cep bank şeklinde ayrı bir tanımlamanın yapıldığı da görülmektedir. Bu yöntemin kullanılması suretiyle, Supertotobet cep bank ile para yatırma ve para çekme işlemlerinin yapıldığı ifadesi tamamen gerçekleri yansıtmamaktadır. Site üzerinden sadece cep bank ile para yatırma işlemleri gerçekleşmekte olup, bu yöntem ile yapılan yatırımlar karşılığında çekim işlemlerinin, banka havalesi ile yapılması mümkündür.

Supertotobet Cep Bank ile Para Yatırma Kuralları Nelerdir?

Supertotobet cep bank ile para yatırma kuralları nelerdir? Sorusunun ilk karşılığı tahmin edileceği üzere, en az 50 Türk lirası değerinde yatırım yapma işleminin gerçekleştirilmesidir. Cep bank ile yatırım yapılacak ise, dikkat edilecek diğer önemli bir konuda, site üzerinde bulunan hesaplarım bölümüne giriş yapılması, cep bank seçeneğinin tercih edilmesidir. Burada, alanlara dikkat edildiği takdirde, referans numarası, gönderilen para miktarı şeklinde ifadelerin olduğu görülecektir. Transfer işlemi yapmadan önce, üyelerin çalışmış oldukları bankalarda cep bank sistemini kendi cep telefonlarına tanımlatmış olmaları gerekmektedir. Supertotobet hakkında tüm sorular yanıt bulmaktadır. Supertotobet cep bank ile para yatırma ve para çekme her zaman sorunsuz gerçekleşmektedir.

Supertotobet Cep Bank ile Para Yatırma

Supertotobet cep bank ile para yatırma işlemi, 20 ile 30 dakika aralığında gerçekleşen işlemler sınıfında yer almaktadır. Bu seçenek ile para transfer işleminin yapılabilmesi için, üyelerin çalışmış oldukları bankalara başvuru yapmaları ve cep bankacılığı sistemini tanımlamaları gerekmektedir. Eğer bu işlem halledilmiş ise, para transfer işlemlerinde cep telefonlarının kullanılacağı bilinmelidir. Cep telefonlarının kısa mesaj bölümü kullanılmakta, buraya TC kimlik numarası gönderilerek para miktarı yazılmakta ve banka tarafından verilen numaraya, SMS gönderilmektedir. SMS gönderildikten sonra, banka, üyenin mesajı attığı cep telefon numarasına bir referans kodu gönderecektir.

Referans kodu not alınmalı ve Supertotobet sitesinin para transfer bölümüne girilmelidir. Cep bank seçeneği tercih edilmeli, banka tarafından cep telefonuna gönderilen referans kodu ilgili haneye yazılmalı, gönderilen para miktarı yazılmalı ve onay butonuna basılmalıdır. Bu işlemden sonra 20 ile 30 dakika aralığında paranın üye hesap bakiyesine, sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde yansımış olduğu görülecektir. Önemli olan bahsedildiği gibi, cep bank sistemine tanımlı bir banka hesabının bulunması ve üye adına tanımlanmış ya da satın alınmış olan bir GSM hattının bulunmasıdır.