Supertotobet Cep Bank ile Para Çekme

Türkiye’den üye kabul ederek, online hizmet sunmaya başlayan Supertotobet sitesi, tüm üyelerine elde ettiği kazançları sorunsuz bir şekilde geri çekme imkanı sağlamaktadır. Sitenin sunmuş olduğu para çekme seçenekleri arasında, cepbank ya da diğer ismi ile ATM seçeneği de bulunmakta olup, bu seçenek ile üyeler anında, hızlı ve güvenli bir şekilde çekim işlemi yapabilmektedir. Supertotobet cep bank ile para çekme işlemi konusunda, üyelerin seçmesi ya da tercih etmesi gereken banka yönünde bir ayrım yapmamaktadır. Cepbank sistemine sahip olan tüm bankalar üzerinden çekim işlemlerinin sorunsuz ve komisyonsuz bir şekilde yapılması mümkündür.

Supertotobet Cep Bank ile Para Çekme

Supertotobet cepbank yöntemi ile yapılacak para çekim işlemlerinde izlenmesi gereken metot şudur. Üyeler kazanç elde ettikten sonra, elde ettikleri kazançlarını geri çekmek istediklerinde, site hesaplarına giriş yapmalı ve para çekme işlemleri menüsüne ilerlemelidir. Menüye gelindikten sonra, para çekme butonu üzerinden seçim yapıldığında, ekrana çekim yapılabilecek seçeneklerin olduğu bir bölüm yansıyacaktır.

ilk yatirim bonusu supertotobet

Bu bölüm üzerinden cepbank para çekme seçeneğinin tercih edilmesi ile ilgili bütün boş alanların doldurulması yeterlidir. Bu aşamadan sonra yapılacak tek işlem, maksimum 15 dakikalık sürenin geçmesini beklemek ve bu süre sonunda cep telefonlarına gelecek olan mesajı beklemektir.

Cep telefonlarına mesaj geldikten sonra, ilgili bankanın bankamatiğine yani ATM cihazına gidilmeli, kartsız işlemler menüsünden ya da doğrudan ATM cihazı üzerinden para çekme seçeneğine ilerlenmeli, cepbank ile para çekmesi için cep telefonlarına gelen referans numarası girilmelidir.

Para yatırma miktarı da girildikten sonra, onay ya da giriş tuşuna basıldıktan sonra, gönderilen para yani elde edilen kazançlar geri alınmış olacaktır.

Supertotobet Cep Bank ile Para Çekme Limitleri ve Süresi

Supertotobet cep bank ile para çekme işlemleri için belirlenen süre maksimum 15 dakika olarak açıklanmaktadır. Site yönetimi tarafından sizlere sunulan en büyük kolaylık, 15 dakika gibi kısa bir sürede elde ettiğiniz kazancı geri alabilecek olmanızdır.

Bu konuda belirlenmiş olan limitiniz ise, 200 Türk lirasıdır. Eğer elde etmiş olduğunuz kazanç miktarı 200 Türk lirasına ulaşmış ise ya da 200 Türk lirasının üzerinde ise, hiçbir şekilde kesintiyle karşılaşmadan 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde, bu kazancınızı geri alma imkanınız her zaman bulunmaktadır.