Supertotobet Canlı Destek Hizmetleri

Site içerisinde yer alan bilgileri genel olarak incelemeye aldığımızda bu inceleme sonucunda ilk olarak sitenin 2016 senesinde kurulmuş olduğu ile karşılaşıyoruz. 2016 senesinden bu yana müşterilerine lisanslı bir şekilde hizmet veren sitenin bu lisansının Costa Rica tarafından sağlandığını ve aynı zamanda sitenin SR Services N.V şirketi bünyesinde hizmetlerini sunduğunu görüyoruz. Bunun yanında aynı zamanda site içerisinde spor ve casino olmak üzere iki kapsamda hizmet sunulmakta. Müşteri hizmetleri kapsamında da seçenekleri bulunan sitenin Supertotobet canlı destek hizmetleri nin bu kapsamda sunulan ilk servis olduğunu görebiliyoruz.

Supertotobet Canlı Destek Hattı

Bu müşteri hizmetleri kapsamında ilk olarak Supertotobet canlı desek hattı ile karşılaşıyoruz. Bu canlı destek hattının sekmesi sitenin en alt sağ kısmında konumlandırılmış ve pek çok kapsamda müşterilerine hizmet sağlamakta. Öncelikli olarak bu servisin 7/24 şeklinde hizmet anlayışının bulunduğunu görüyoruz. Bu hizmet anlayışından ziyade sitede bu kapsamda her türlü destek ve yardımların, bilgilendirmelerin direk olarak sağlandığını görebiliyoruz. Genel olarak canlı destek hattının hizmetleri müşterilere bu şekilde sağlanıyor.

Supertotobet Canlı Destek Hattından Nasıl Yararlanırım

Peki bu Supertotobet canlı destek hattından nasıl yararlanırım? Sitenin canlı destek hattından yararlanabilmek için tek işlemin gerçekleştirilmesi gerekmekte. Bu işlem de kayıt işlemleridir. Sitenin en üst sağ kısmındaki kayıt adlı sekmeye tıklayarak bu işlemlere başlanabiliyor. İçerisinde yer alan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması ile birlikte de işlemlerin tamamlanmış olduğunu görüyoruz.

Supertotobet İletişim

Supertotobet iletişim merkezlerinden en önemlisi  bu belirtilen canlı destek servisidir. Ancak canlı destek hattının ötesinde de bazı iletişim merkezlerinin site içerisinde mevcut olduğunu görebiliyoruz. İlk olarak bu kapsamda iletişim adlı sekmesinin gözden geçirebiliriz. Bu bölümde müşterilere çeşitli e posta adresleri sunulmuş. Bu sunulan e posta adreslerinin müşterilere her türlü konuda kabul edildiğini ve cevaplandırmaların da en kısa süre zarfı içerisinde gerçekleştirildiğini görüyoruz. Bu şekilde oldukça çeşitli müşteri hizmetleri servisi bulunan sitenin her türlü konuda müşterilerine yardım ve desteğini eksik etmediğini detaylı bir şekilde görebiliyoruz.